["50LED","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės dekoratyvinės girliandos |
| Modelis | Pentagraminė snaigių girlianda |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus / adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa ir žalia šviesa ir mėlyna šviesa ir geltona šviesa |
| Pardavimo taškų aprašymas | 50led;10cm/led;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Matmenys | Papuošalas:H33mm |
| Pagrindinio laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5m |
| Karoliukų skaičius | 50LED |
| Galia | MAX.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~…
Prekė detaliau
-
Kodas
B103031SI
-
EAN13
8433325380977
-
Yra sandėlyje
18 Prekės
- kategorija: Žemos įtampos girliandos
- Tipas: Linijinės dekoratyvinės girliandos
- Modelis: Pentagraminė snaigių girlianda
- Gaminio spalva: Laidas: skaidrus / adapteris: juodas
- Baterija pridedama ar ne: Ne
- Šviesos spalva: Raudona šviesa ir žalia šviesa ir mėlyna šviesa ir geltona šviesa
- Matmenys: Papuošalas:H33mm
- Pagrindinio laido ilgis: L3m
- Girliandos ilgis: L5m
- Karoliukų skaičius: 50LED
- Galia: MAX.3.6W
- Įtampa: 220-240V~
- Dažnis: 50/60Hz
- Hg(mg): Nulis
- Šviestuvo saugos klasė: II
- Lempučių tarpas: 10cm/LED
- IP apsauga: IP44
- Aplinka: Vidaus ir lauko
- Darbinė temperatūra: -20℃~40℃
- Grynas vieno gaminio svoris: 212.5g
- Pagrindinės medžiagos: Plastikas, varis
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vienetų pakuotėje: 1
- Pakuotė: vnt./plastikinė dėžutė
- Tarpinė pakuotė: 6
- M. pakuotė: vnt./terminio susitraukimo plėvelė
- Išorinių pakuočių skaičius: 48
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
|
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas