["200LED","2-6-3-5-4 20cm hanging spacing","50 strips","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Varveklio šviesa (banguotas stilius) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Pardavimo savybių aprašymas | 200led;10cm/led;2-6-3-5-4;20cm hanging distance;50 strips;8 functions;Memory;Timer;Off |
| Laidinio atkarpos ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L10*W0.6m |
| Atstumai tarp produktų | 20cm/Spacing |
| Karoliukų skaičius | 200LED |
| Galia | MAX.3.… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas