["100LED","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės dekoratyvinės girliandos |
| Modelis | Vandens lašeliai |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & Žalia šviesa & Mėlyna šviesa & Geltona šviesa |
| Pardavimo savybių aprašymas | 100led;10cm/led;8 functions;Memory;Timer;Off |
| Matmenys | Dekoras:H76mm |
| Laidinio atkarpos ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L10m |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
| Galia | MAX.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas