["100LED","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės dekoratyvinės girliandos |
| Modelis | Vandens lašeliai |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus / adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa ir žalia šviesa ir mėlyna šviesa ir geltona šviesa |
| Pardavimo taškų aprašymas | 100led;10cm/led;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Matmenys | Papuošalas:H76mm |
| Pagrindinio laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L10m |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
| Galia | MAX.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas