Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & mėlyna šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 150led;10cm/led;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Tiekimo laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L15m |
| Tinka Kalėdų eglutės aukščiui | 180-210cm |
| Karoliukų skaičius | 150LED |
| Galia | MAX.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Hg(mg) | Nulis |
| Šviestuvo saugos klasė | II |
| Atstumas tarp lemputės karoliukų
…
__HTML__130____HTML__131__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas