["100LED","10 juostų","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Užuolaidinė šviesa (plokščia) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/Adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 100led;10cm/led;10cm kabinimo atstumas;10 juostų;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Prijungimo laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L1*W1m |
| Gaminio tarpai | 10cm/tarpas |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
| Galia | MAX.3.6W |
Prekė detaliau
-
Kodas
B103031NU
-
EAN13
8433325380762
-
Yra sandėlyje
7 Prekės
- kategorija: Žemos įtampos girliandos
- Tipas: Užuolaidinė šviesa (plokščia)
- Modelis: Plokščios girliandos
- Gaminio spalva: Laidas: skaidrus/Adapteris: juodas
- Ar yra baterija: Ne
- Šviesos spalva: Balta šviesa
- Prijungimo laido ilgis: L3m
- Girliandos ilgis: L1*W1m
- Gaminio tarpai: 10cm/tarpas
- Karoliukų skaičius: 100LED
- Galia: MAX.3.6W
- Įtampa: 220-240V~
- Dažnis: 50/60Hz
- Hg(mg): Nulis
- Šviestuvo saugos klasė: II
- Leidžiami tarpai tarp lempučių: 10cm/LED
- IP klasė: IP44
- Aplinka: Viduje ir lauke
- Darbinė temperatūra: -20℃~40℃
- Vieno gaminio grynasis svoris: 230g
- Pagrindinės medžiagos: Plastikas, varis
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vnt. pakuotėje: 1
- Pakuotė: vnt./plastikinė dėžutė
- Vidinės pakuotės kiekis: 10
- Vidinė pakuotė: vnt./terminio susitraukimo plėvelė
- Išorinių pakuočių skaičius: 40
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
|
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas