Specifikacijos
| kategorija | 3AA baterijų girliandos |
| Tipas | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/Baterijų dėžutė: skaidri |
| Baterijos pridedamos ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 20led;10cm/led;on;Off;Flashing |
| Laido ilgis | L0.3m |
| Girliandos ilgis | L2m |
| Tinka Kalėdų eglutės aukščiui | 60-90cm |
| Kamuoliukų skaičius | 20LED |
| Įtampa | DC1.5V*3 |
| Srovė | 80mA |
| Hg(mg) | Nulis |
| Šviestuvo saugos klasė | III |
| Lempučių tarpas | 10cm/LED |
| IP reitingas |
II
__HTML__132____HTML__133____HTML__134__Lempučių tarpas__HTML__135____HTML__136____HTML__137____HTML__138____HTML__139__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas