["32-key remote control","20 colors: 16 single colors + 4 special color combinations (blue and white, orange and purple, red, blue and white, multicolor)","7 dynamic modes","4/6/8 hour timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės girliandos (PVC & Copper) |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | RGB |
| Pardavimo savybių aprašymas | 50led;10cm/led;32-key remote control;18种颜色,16种单色+2种彩色(3彩和6彩);7 dynamic modes;4/6/8 hour timer |
| Laidinio atkarpos ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5m |
| Kalėdų eglutės aukštis | 120-150cm |
| Karoliukų skaičius | … |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas