| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Girliandas galima jungti nuosekliai |
| Modelis | Varveklių girlianda |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus / adapteris: juodas |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa ir žalia šviesa ir mėlyna šviesa ir geltona šviesa |
| Pardavimo taškų aprašymas | 60led;10cm/led;7-3-6-4;girliandas galima jungti nuosekliai;13 mygtukų nuotolinio valdymo pultas;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Pagrindinio laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L3*W0.7m |
| Maksimalus lempučių sujungimų skaičius | 5vnt. |
| Gaminio tarpas | 25cm/tarpas |
| Karoliukų skaičius | 60LED |
| Galia | MAX.6W |
| Įtampa |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas