["50LED","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės dekoratyvinės girliandos |
| Modelis | Mažos fejerverkų šviesos |
| Gaminio spalva | Laidas: tamsiai žalias/adaptorius: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Pardavimo akcentų aprašymas | 50led;10cm/led;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Matmenys | Dekoratyvinis pakabinamas ornamentas:D9mm |
| Įvado ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5m |
| Rutuliukų skaičius | 50LED |
| Galia | MAX.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas