["150LED","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės vamzdinės girliandos |
| Modelis | Φ5mm |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/adaptorius: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Pardavimo akcentų aprašymas | 150led;10cm/led;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Matmenys | Φ5mm |
| Įvado ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L15m |
| Rutuliukų skaičius | 150LED |
| Galia | MAX.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis… | |
Prekė detaliau
-
Kodas
B103031SM
-
EAN13
8433325381769
-
Yra sandėlyje
18 Prekės
- kategorija: Žemos įtampos girliandos
- Tipas: Linijinės vamzdinės girliandos
- Modelis: Φ5mm
- Gaminio spalva: Laidas: skaidrus/adaptorius: juodas
- Baterija įtraukta ar ne: Ne
- Šviesos spalva: Balta šviesa
- Matmenys: Φ5mm
- Įvado ilgis: L3m
- Girliandos ilgis: L15m
- Rutuliukų skaičius: 150LED
- Galia: MAX.3.6W
- Įtampa: 220-240V~
- Dažnis: 50/60Hz
- Hg(mg): Nulis
- Šviestuvo saugos klasė: II
- Lempučių tarpai: 10cm/LED
- IP klasė: IP44
- Aplinka: Vidaus ir lauko
- Darbinė temperatūra: -20℃~40℃
- Vieno gaminio neto svoris: 288.8889g
- Pagrindinės medžiagos: Plastikas, varis
- Certifikacija: CE,RoHS
- Vieneto pakuotės kiekis: 1
- Pakuotė: vnt./plastikinė dėžutė
- Tarpinės pakuotės kiekis: 6
- M.Pakuotė: vnt./terminio susitraukimo plėvelė
- Išorinių pakuočių skaičius: 24
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžė
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas