["100LED","4-4-4-4 20cm hanging spacing","25 strips","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Varveklio šviesa (plokščia) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & Žalia šviesa & Mėlyna šviesa & Geltona šviesa |
| Pardavimo savybių aprašymas | 100led;10cm/led;4-4-4-4;20cm hanging distance;25 strips;8 functions;Memory;Timer;Off |
| Laidinio atkarpos ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5*W0.4m |
| Atstumai tarp produktų | 20cm/Spacing |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas