["100LED","5cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: tamsiai žalias/Adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 100led;5cm/led;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Prijungimo laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5m |
| Atitinka Kalėdų eglės aukštį | 120-150cm |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
Prekė detaliau
-
Kodas
B103031PF
-
EAN13
8433325380571
-
Yra sandėlyje
8 Prekės
- kategorija: Žemos įtampos girliandos
- Tipas: Plokščios girliandos
- Gaminio spalva: Laidas: tamsiai žalias/Adapteris: juodas
- Ar yra baterija: Ne
- Šviesos spalva: Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa
- Prijungimo laido ilgis: L3m
- Girliandos ilgis: L5m
- Atitinka Kalėdų eglės aukštį: 120-150cm
- Karoliukų skaičius: 100LED
- Galia: MAX.3.6W
- Įtampa: 220-240V~
- Dažnis: 50/60Hz
- Hg(mg): Nulis
- Šviestuvo saugos klasė: II
- Leidžiami tarpai tarp lempučių: 5cm/LED
- IP klasė: IP44
- Aplinka: Viduje ir lauke
- Darbinė temperatūra: -20℃~40℃
- Vieno gaminio grynasis svoris: 200g
- Pagrindinės medžiagos: Plastikas, varis
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vnt. pakuotėje: 1
- Pakuotė: vnt./plastikinė dėžutė
- Vidinės pakuotės kiekis: 8
- Vidinė pakuotė: vnt./terminio susitraukimo plėvelė
- Išorinių pakuočių skaičius: 48
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
|
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas