Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės vamzdelio girliandos |
| Modelis | Φ10mm |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/Adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo punktų aprašymas | 300led;5cm/led;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Matmenys | Φ10mm |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L15m |
| Karoliukų skaičius | 300LED |
| Galia | MAX.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis | 50/60Hz |
| DF | ≥0.5 |
| Hg(mg) |
Nulis
__HTML__132____HTML__133____HTML__134__Šviestuvo saugos kla…__HTML__135____HTML__136____HTML__137____HTML__138____HTML__139__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas