search
search
search
search
search
LED reguliuojamo kampo prožektorius 4.5W 4000K (išpjova: 65mm) 3 vnt.
- kategorija: Prožektorius
- Modelis: Prožektorius
- Produkto spalva: Juoda
- Šviesos spalva: Natūrali balta
- Lemputės lizdas: GU10
- Galia: 4.5W
- Matmenys: D50*H53mm
Prekė detaliau
-
Kodas
B10307OT1
-
EAN13
8433325329693
-
Yra sandėlyje
999 Prekės
Specifikacijos
| kategorija | Prožektorius |
| Modelis | Prožektorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šviesos spalva | Natūrali balta |
| Lemputės lizdas | GU10 |
| Galia | 4.5W |
| Srovė | 39mA |
| Spalvinė temperatūra | 4000K |
| Lumens srautas | 345lm |
| Spindulio kampas | 38° |
| IP įvertinimas | IP20 |
| Montavimo būdas | Įleidžiamas montavimas |
| Pagrindinės medžiagos | Aliuminis, stiklas |
| Tarnavimo laikas | 25000h |
check_circle
check_circle
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas