| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Užuolaidinė šviesa (invertuota V) |
| Modelis | Snaigės |
| Gaminio spalva | Laidas: permatomas / papuošimai: permatomi / adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 168led;10cm/led;15+12+9+6+6+9+12+15+15+12+9+6+6+9+12+15;20cm pakabinimo atstumas;16 juostų;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Išmatavimai | Papuošimas: H63mm |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L3*W1.5m |
| Atstumas tarp gaminių | 20cm/tarpas |
| Rutuliukų skaičius | 168LED |
| Galia | MAX.2.7W<… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas