Naujas įvaizdis, nauja patirtis
Patentuotas korpusas
Puikus šviesos efektyvumas
Sertifikavimo institucija
A + klasės energiją taupantys gaminiai
2014 m. AIGOSTAR pirmą kartą pristatė LED patalpų apšvietimo gaminius, pavadintus serijos vardu -- A5. Naujos serijos gaminiai visiškai sukurti pagal tradicinės kaitrinės lempos standartą, o vienoda nauja LED forma leidžia jiems beveik susilieti su bendru lemputių rinkos vaizdu. Aukštas atpažįstamumas. Ši gaminių serija apima įvairias patalpų lemputių specifikacijas, o modeliai turi ryškų kainos pranašumą.
Gaminiai pagaminti iš didelio šiluminio laidumo ir šilumą išsklaidančio aliuminio. Paviršius padengtas šilumą laidžiu plastikiniu sluoksniu. Korpusas patentuotas, todėl aplinkosauga yra geresnė nei įprastų LED.
A5 serija ne tik atrodo patraukliai, bet ir naudoja aukštos kokybės LED lustus, kad šviesa būtų vienoda, švelni ir neakintų, o visos lemputės pasižymi puikiu šviesos efektyvumu.
Gaminiai sertifikuoti Vokietijos TUV GS, CE.
1、Nenumeskite lempos ir nespauskite jos.
2、Neardykite lempos ir nekeiskite jos konstrukcijos.
3、Nenaudokite gaubtų be ventiliacijos angų.
| kategorija | bendroji lemputė |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lizdas | MR16 |
| Matmenys | D50*H52mm |
| Galia | 6W |
| Įtampa | AC/DC12V |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 540lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Tarnavimo laikas | 25000h |
| Grynasis svoris | 19.6g |
| IP klasė | IP20 |
| Sertifikatai | CE,RoHS,UKCA |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas