| kategorija: | G4 |
| Produkto spalva: | Balta |
| Šviesos spalva: | Balta šviesa |
| Lemputės laikiklis: | G4 |
| Išmatavimai: | L45*W16*H11.5mm |
| Galia: | 1.7W |
| Įtampa: | AC/DC12V |
| Srovė: | 145mA |
| Dažnis: | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra: | 6500K |
| Šviesos srautas: | 160lm |
| CRI: | Ra≥80 |
| Spindulio kampas: | 360° |
| Hg(mg): | Nulis |
| Kaitinamosios lempos galia: | 17W |
| EEI: | F |
| IP įvertinimas: | IP20 |
| Aplinka: | Vidaus |
| Darbinė temperatūra: | -20℃~40℃ |
| Vieno gaminio grynasis svoris: | 4g |
| Eksploatavimo trukmė: | 15000h |
| Jungimų skaičius: | 1200times |
| Pagrindinės medžiagos: | pc |
| Certifikavimas: | CE,RoHS |
| Vnt. pakuotėje: | 1 |
| Pakuotė: | piece/Blister packing |
| Tarpinės pakuotės kiekis: | 10 |
| M.Pakuotė: | piece/Heat shrink film |
| Išorinių pakuočių skaičius: | 100 |
| Išorinė pakuotė: | pc/box |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas