| kategorija: | G4 |
| Gaminio spalva: | Geltona |
| Šviesos spalva: | Balta šviesa |
| Lemputės lizdas: | G4 |
| Matmenys: | L45*W16*H11.5mm |
| Galia: | 1.7W |
| Įtampa: | AC/DC12V |
| Srovė: | 130mA |
| Dažnis: | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra: | 6500K |
| Šviesos srautas: | 170lm |
| CRI: | Ra≥80 |
| Šviesos kampas: | 360° |
| Hg(mg): | Zero |
| Kaitrinės lempos galia: | 18W |
| EEI: | F |
| IP klasė: | IP20 |
| Aplinka: | Vidaus |
| Darbinė temperatūra: | -20℃~40℃ |
| Neto svoris vieno gaminio: | 4g |
| Eksploatacijos laikas: | 15000h |
| Jungimų skaičius: | 1200times |
| Pagrindinės medžiagos: | pc |
| Sertifikavimas: | CE,RoHS |
| Vnt. pakuotėje: | 1 |
| Pakuotė: | vnt./blisterinė pakuotė |
| Tarpinės pakuotės kiekis: | 10 |
| Vidinė pakuotė: | vnt./terminė susitraukianti plėvelė |
| Išorinių pakuočių skaičius: | 100 |
| Išorinė pakuotė: | vnt./dėžė |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas