Specifikacijos
| kategorija | G9 |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lemputės lizdas | G9 |
| Matmenys | L48*W16.5*H11mm |
| Galia | 2W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 18mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 170lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Šviesos kampas | 360° |
| Hg(mg) | Zero |
| Kaitrinės lempos galia | 18W |
| EEI | F |
| IP klasė | IP20 |
| Aplinka | Vidaus |
| Darbinė temperatūra | -20℃~40℃ |
| Neto svoris | 14g |
| Eksploatacijos laikas | 15000h |
| Jungimų skaičius | 1200times |
| Pagrindinės medžiagos | pc |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
| Pakuotė | komplektas(2vnt.)/dėžutės pakuotė (vnt. pakuotėje: 2 vnt.) |
Išsamiau
Tradicinio šviesos šaltinio pakeitimas. Puikus LED fluorescencinio vamzdžio patobulinimas
LED lustas
Didelio efektyvumo šilumos išsklaidymas
Geras kokybės ir didelio skaidrumo korpusas
Energijos taupymas
Plačiai pritaikoma
Ekonomiška ir draugiška aplinkai.
Nauja LED R7S fluorescencinė lemputė yra tradicinės halogeninės lempos bitermitron pakaitalas, pasižymintis mažu šviesos efektyvumu, trumpu tarnavimo laiku ir didesnėmis energijos sąnaudomis.
360 laipsnių šviesos kampas, LED R7S užtikrina ilgalaikį ir stabilų šviesos srautą. Be to, mažesnis šviesos slopinimas, gera spalvos temperatūros sklaida ir aukštas CRI daro ją itin efektyvią ir taupančią energiją.
Galuose esančios grotelės veiksmingai išsklaido šilumą ir pailgina lempų tarnavimo laiką.
Aukštas šviesos pralaidumas, atspari aukštai temperatūrai, nedeformuojasi ir negelsta, patvari naudojant.
Stabili įtampa ir mažos energijos sąnaudos pailgina tarnavimo laiką iki 25000h.
Galima montuoti prožektoriuose, tenkinant dirbtinio apšvietimo poreikius, pvz., reklaminiams stendams, kraštovaizdžiui, viešbučių išorinėms sienoms, gamyklų cechams, automobilių stovėjimo aikštelėms, drabužių parduotuvėms ir kt.
Neturi gyvsidabrio (Hg) ar kitų aplinkai kenksmingų medžiagų.
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas