Techniniai duomenys
| Tipas | Plonas |
| Modelis | LED prožektorius |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Matmenys | L240*W183*H38 mm |
| Laidas | 3x1.0mm² |
| Kabelio ilgis | 3m |
| Diodų skaičius | 42LED |
| Galia | 60W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 132mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvinė temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 2700lm |
| CRI | Ra≥70 |
| DF | ≥0.9 |
| Spindulio kampas | 110° |
| EEI | F |
| Šviestuvo saugos klasė | II |
| IP apsaugos klasė | IP65 |
| Naudojimas | Viduje ir lauke |
| Darbinė temperatūra | -20℃~40℃ |
| Grynas svoris | 2.7kg |
| Eksploatavimo trukmė | 15000h |
| Jungimo dažnis | 10000kartų |
| Pagrindinės medžiagos | Aliuminis, Stiklas |
| Sertifikatai | CE,RoHS |
| Pakuotė | vnt./spalvota dėžutė (vnt. pakuotėje: 1) |
| Išorinių pakuočių skaičius | 6 |
Išsami informacija
Lempa pagaminta iš lieto aliuminio, o paviršius padengtas milteliniu būdu, todėl ji atsparesnė oro sąlygoms.
Galimi įvairūs montavimo būdai: kabinimas ant laikiklio, tvirtinimas ant fiksuoto laikiklio ir zigzaginio laikiklio naudojimas mobilumui.
Lempa turi IP65 apsaugos klasę, todėl yra atspari atšiaurioms aplinkoms.
Ji pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir pasižymi ilgu iki 15000h tarnavimo laiku.
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas