| Kategorija: | Juostinės šviesos 5050-60-230V maitinimo laidas |
| Produkto spalva: | Balta |
| Galia: | 1000W |
| Įtampa: | 230V~ |
| Srovė: | MAX.4.5A |
| Dažnis: | 50/60Hz |
| Aplinka: | Vidaus ir lauko |
| Darbinė temperatūra: | -20℃~40℃ |
| Vieno gaminio neto svoris: | 60g |
| Tarnavimo laikas: | 10000h |
| Pagrindinės medžiagos: | pvc, Copper |
| Sertifikavimas: | CE |
| Vieneto pakuotės kiekis: | 1 |
| Pakuotė: | vnt./lizdinė pakuotė |
| Tarpinės pakuotės kiekis: | 5 |
| Tarpinė pakuotė: | vnt./terminio susitraukimo plėvelė |
| Išorinių pakuočių skaičius: | 100 |
| Išorinė pakuotė: | vnt./dėžė |
Įskaitant maitinimo įrenginį (1), kaiščio pagalvėlę (1), sieninį laikiklį (2), galinį kištuką (1), tinka tik 184520 ir 184537 juostinei šviesai.
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas