Gaminio informacija
Paprastas stilius, subtilus ir praktiškas. Žvaigždžių blizgesio gaubto dizainas, paprastas ir klasikinis, tinkantis įvairiam namų interjerui, derantis su skirtingų stilių ir funkcijų erdvėmis.
- Didelio ryškumo LED lustas
- Aukštos kokybės LED lustas, tolygus apšvietimas, akių apsauga be mirgėjimo
- Kompaktiškas dizainas neleidžia kauptis vabzdžiams ir dulkėms
Specifikacija
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Matmenys | Φ260*H63mm |
| Galia | 12W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 75mA |
| Spalvinė temperatūra | 3000K |
| Šviesos srautas | 1300lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Spindulio kampas | 120° |
| IP klasė | IP20 |
| Tinkamas plotas | 9㎡ |
| Tarnavimo laikas | 15000h |
| Pagrindinės medžiagos | Metal,Plastic |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas