Gaminio informacija
Paprastas stilius, subtilus ir praktiškas. Žvaigždžių blizgesio gaubto dizainas, paprastas ir klasikinis, tinkantis įvairiam namų interjerui, derantis su skirtingų stilių ir funkcijų erdvėmis. Priimkite paprastumą, kurkite lengvą gyvenimo būdą ir apšvieskite spalvingą pasaulį.
- Didelio ryškumo LED lustas
- Aukštos kokybės LED lustas, tolygus apšvietimas, akių apsauga be mirgėjimo
- Kompaktiškas dizainas neleidžia kauptis vabzdžiams ir dulkėms
Specifikacija
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Matmenys | Φ260*H63mm |
| Galia | 12W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 75mA |
| Spalvinė temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 1300lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Spindulio kampas | 120° |
| IP klasė | IP20 |
| Tinkamas plotas | 9㎡ |
| Tarnavimo laikas | 15000h |
| Pagrindinės medžiagos | Metal,Plastic |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas