search
search
search
search
Metalinis lubų šviestuvas, E27
- Gaminio spalva: Juoda
- Lemputės lizdas: E27
- Matmenys: L22*W22*H22cm
- Galia: MAX.40W
- IP klasė: IP20
- Montavimo būdas: Lubinis montavimas
- Tarnavimo laikas: 20000h
- Pagrindinės medžiagos: Geležis
- Sertifikavimas: CE,RoHS
Prekė detaliau
-
Kodas
B10305O1M
-
EAN13
8433325325114
-
Yra sandėlyje
40 Prekės
Savybės
- Vintažinio geležinio rėmo dizainas, stilingas ir elegantiškas
- Šviestuvas subtilios tekstūros ir ilgaamžis
- Su E27 lempute
- Tinka restoranams, barams, terasoms ir kitoms vidaus erdvėms
Specifikacija
| Gaminio spalva | Juoda |
| Lemputės lizdas | E27 |
| Matmenys | L22*W22*H22cm |
| Laidas | 2X0.75mm² |
| Galia | MAX.40W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis | 50/60Hz |
| IP klasė | IP20 |
| Tinkamas plotas | 10㎡ |
| Darbinė temperatūra | -20℃~40℃ |
| Tarnavimo laikas | 20000h |
| Pagrindinės medžiagos | Geležis |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
check_circle
check_circle
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas