Dvi stiliaus versijos, galite rinktis laisvai
Paprastas dizainas, naktinis budėjimas
Kištukinis dizainas
Švelnios šviesos efektyvumas
Šviesos jutikliu įjungiama
Atspari ugniai
Madinga ir žavinga, paprasta ir subtili, naktinis apšvietimas šilta ir švelnia šviesa ne tik apšviečia tamsias vietas, bet kartu išreiškia meilę jūsų šeimai. Mylėkite savo šeimą ir kurkite jaukią aplinką.
Įjunkite ir naudokite, belaidė, nereikia keisti baterijų ir rūpintis įkrovimu.
Naudojant aukštos kokybės LED LED karoliukus, itin mažas energijos suvartojimas, švelni šviesa neakina, naktį nekenkia akims
Naudojamas šviesos jutiklis, nėra rankinio jungiklio, automatiškai atpažįsta dieną ir naktį, tamsiose vietose (kai aplinkos apšvietimas <20LUX) įsijungia, dieną išsijungia.
Pasirinkta ugniai atspari medžiaga, atspari aukštai temperatūrai, saugi naudoti.
| Galia | 1W |
| Įtampa / dažnis | 220-240V~ / 50Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 40lm |
| Šviesos kampas | 120° |
| Matmenys | L75*W56*H73mm |
| Pagrindinės medžiagos | pc |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas