| Tipas | Indukcinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Jutiklio tipas | Šviesos jutimas ir žmogaus kūno indukcija |
| Šviesos spalva / CCT | Balta šviesa, 6500K |
| Matmenys | L220*W180*H53 mm |
| Elektriniai parametrai | Galia: 50W; Įtampa: 220-240V~; Srovė: 250mA; Dažnis: 50/60Hz |
| Šviesos | Šviesos srautas: 4300lm; CRI: Ra≥70; DF: ≥0.9; Spindulio kampas: 110° |
| Aptikimas | Aptikimo kampas: 120°; Aptikimo atstumas: 2-10m; Įjungimo trukmė: 8-600s |
| Apsauga / Aplinka | IP65; Vidaus ir lauko; Darbinė temperatūra: -20℃~40℃ |
| Patvarumas | Tarnavimo laikas: 25000h; Jungimo dažnis: 15000 kartų |
| Medžiagos / Sertifikacija | Pagrindinės medžiagos: Aliuminis, Stiklas; Sertifikacija: CE, RoHS |
| Pakuotė / Svoris | Vnt. pakuotėje: 1; Pakuotė: vnt./spalvota dėžutė; Išorinių pakuočių skaičius: 10; Grynas svoris: 600g |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas