search
search
search
search
search
LED GU10 COB 4.9W
Specifikacijos
| kategorija | bendroji šviesos lemputė |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Lemputės lizdas | GU10 |
| Matmenys | D50*H55mm |
| Galia | 4.9W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 40mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 3000K |
| Šviesos srautas | 360lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Spindulio kampas | 60° |
Prekė detaliau
-
Kodas
B10101I2J
-
EAN13
8433325291754
-
Yra sandėlyje
260 Prekės
- Kategorija: bendroji šviesos lemputė
- Gaminio spalva: Balta
- Šviesos spalva: Šilta šviesa
- Lemputės lizdas: GU10
- Matmenys: D50*H55mm
- Galia: 4.9W
- Įtampa: 220-240V~
- Srovė: 40mA
- Dažnis: 50/60Hz
- Spalvos temperatūra: 3000K
- Šviesos srautas: 360lm
- CRI: Ra≥80
- Spindulio kampas: 60°
- Hg(mg): Zero
- Kaitrinės lempos galia: 52W
- EEI: F
- IP klasė: IP20
- Aplinka: Viduje
- Darbinė temperatūra: -10℃~40℃
- Grynas vieno gaminio svoris: 23.3g
- Naudojimo trukmė: 25000h
- Įjungimo dažnis: 12500times
- Pagrindinės medžiagos: Plastikas
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vienetų pakuotėje: 1
- Pakuotė: vnt./Blister packing
- Tarpinės pakuotės kiekis: 5
- M. pakuotė: vnt./Heat shrink film
- Išorinių pakuočių skaičius: 50
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
check_circle
check_circle
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas