search
search
search
search
search
LED lemputė G45 11W 4000K 1060lm E27
Specifikacijos
| Model | G45 |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Natūrali balta |
| Lemputės lizdas | E27 |
| Matmenys | D45*H80mm |
| Galia | 11W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 75mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 4000K |
| Šviesos srautas | 1060lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.7 |
| Spindulio kamp… |
Prekė detaliau
-
Kodas
B1010528K
-
EAN13
8433325387754
-
Yra sandėlyje
410 Prekės
- Modelis: G45
- Gaminio spalva: Balta
- Šviesos spalva: Natūrali balta
- Lemputės lizdas: E27
- Matmenys: D45*H80mm
- Galia: 11W
- Įtampa: 220-240V~
- Srovė: 75mA
- Dažnis: 50/60Hz
- Spalvos temperatūra: 4000K
- Šviesos srautas: 1060lm
- CRI: Ra≥80
- DF: ≥0.7
- Spindulio kampas: 150°
- Hg(mg): Zero
- Kaitrinės lempos galia: 75W
- EEI: F
- IP klasė: IP20
- Aplinka: Viduje
- Darbinė temperatūra: -10℃~40℃
- Grynas vieno gaminio svoris: 30.4g
- Naudojimo trukmė: 15000h
- Įjungimo dažnis: 7500times
- Pagrindinės medžiagos: plastikas su aliuminiu viduje, PC dangtelis
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vienetų pakuotėje: 1
- Pakuotė: vnt./Blister packing
- Tarpinės pakuotės kiekis: 5
- M. pakuotė: vnt./Heat shrink film
- Išorinių pakuočių skaičius: 50
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
check_circle
check_circle
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas