Specifikacijos
| kategorija | 3AA baterijų girliandos |
| Tipas | Plokščios girliandos |
| Produkto spalva | Laidas: skaidrus/baterijų dėžutė: skaidri |
| Su baterija ar be jos | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & Žalia šviesa & Mėlyna šviesa & Geltona šviesa |
| Pardavimo akcentai | 50led;10cm/led;8 funkcijos;Laikmatis;išjungta |
| Maitinimo laido ilgis | L0.3m |
| Girliandos ilgis | L5m |
| Tinka Kalėdų eglutės aukščiui | 120-150cm |
| Karoliukų skaičius | 50LED |
| Įtampa | DC1.5V*3 |
| Srovė | 80mA |
| Hg(mg) | Nulis |
| Šviestuvo saugos klasė | III |
| Lemputės karoliukų tarpas |
10cm/LED
__HTML__124____HTML__125__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas