["Tai populiari ir būtina atmosferos kūrimo priemonė Europoje ir Amerikoje, gražios išvaizdos ir suteikianti spalvų namų gyvenimui.","LED节能灯珠,低压低能耗,安全耐用","Perjungiami 8 apšvietimo režimai","Laiko valdymas, taupo energiją"]
Specifikacijos
| kategorija | 3AA baterijų girliandos |
| Tipas | Linijinės varinės girliandos |
| Produkto spalva | Laidas: sidabrinis/baterijų dėžutė: skaidri |
| Su baterija ar be jos | Ne |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Pardavimo akcentai | 100led;10cm/led;8 funkcijos;Laikmatis;išjungta |
| Maitinimo laido ilgis | L0.3m |
| Girliandos ilgis | L10m |
| Tinka Kalėdų eglutės aukščiui | 150-180cm |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
| Įtampa | DC1.5V… |
__HTML__96__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas