["Daugelio įrenginių sujungimas","Tinka kiemo ir baseino atmosferos apšvietimui","Valdomas mobiliąja APP","Daugybė spalvų režimų","„Pasidaryk pats“ apšvietimas"]
Specifikacijos
| Gaminio spalva | Pilka |
| Šviesos spalva | RGB+dienos šviesa |
| Pardavimo privalumai | Daugelio įrenginių sujungimas;Suporuojama su šliuzu nuotoliniam valdymui;Tinka kiemo ir baseino atmosferos apšvietimui;Valdomas mobiliąja APP |
| Matmenys | L183*W205*H32mm |
| Galia | 30W |
| Budėjimo energijos sąnaudos | ≤0.5W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 130mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | RGB+6500K |
| Šviesos srautas | 2700lm |
|
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas