search
search
search
LED šviesos diodai R7S 4.5W
Specifikacijos
| Gaminio spalva | Skaidri |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lemputės cokolis | R7S |
| Matmenys | D16*H78mm |
| Galia | 4.5W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 39mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 450lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.5 |
| Spindulio kampas | 300° |
| Hg(mg) | Zero |
| Kaitrinės lemputės galia | 39W |
| EEI | F |
| IP klasė | IP20 |
| Aplinka | Vidaus |
| Darbinė temperatūra | -20℃~40℃ |
| … |
Prekė detaliau
-
Kodas
B10110L0T
-
EAN13
8433325309084
-
Yra sandėlyje
130 Prekės
- Gaminio spalva: Skaidri
- Šviesos spalva: Balta šviesa
- Lemputės cokolis: R7S
- Matmenys: D16*H78mm
- Galia: 4.5W
- Įtampa: 220-240V~
- Srovė: 39mA
- Dažnis: 50/60Hz
- Spalvos temperatūra: 6500K
- Šviesos srautas: 450lm
- CRI: Ra≥80
- DF: ≥0.5
- Spindulio kampas: 300°
- Hg(mg): Zero
- Kaitrinės lemputės galia: 39W
- EEI: F
- IP klasė: IP20
- Aplinka: Vidaus
- Darbinė temperatūra: -20℃~40℃
- Grynas vieno gaminio svoris: 12.5g
- Eksploatavimo trukmė: 15000h
- Įjungimo/išjungimo ciklai: 7500times
- Pagrindinės medžiagos: Stiklas
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vieno paketo kiekis: 1
- Pakuotė: vienetas/dėžutė su blisteriu
- Tarpinės pakuotės kiekis: 10
- Tarpinė pakuotė: vienetas/terminio susitraukimo plėvelė
- Išorinių pakuočių skaičius: 100
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
check_circle
check_circle
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas