["Keli valdymo būdai","Kelių įrenginių prijungimas","Dvigubo sluoksnio apšvietimo efektai sukuria romantišką atmosferą","Tinka jaukiai namų aplinkai"]
Specifikacijos
| Modelis | G120 |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | RGB+Dienos šviesa |
| Pardavimo savybių aprašymas | Keli valdymo būdai;Kelių įrenginių prijungimas;Dvigubo sluoksnio apšvietimo efektai sukuria romantišką atmosferą;Tinka jaukiai namų aplinkai |
| Lizdas | E27 |
| Matmenys | D120*H165mm |
| Galia | 18W |
| Budėjimo galios sąnaudos | ≤0.5W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 96mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvinė temperatūra | RGB+650… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas