search
search
search
search
search
Jutiklinė naktinė lemputė 6500K 3*AAA
Specifikacijos
| Produkto spalva | Sidabrinė |
| Jutiklio tipas | Žmogaus kūno jutiklis |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Baterijos tipas | Anglies-cinko baterija |
| Baterijos tipas | AAA |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Matmenys | Φ68*H25.3mm |
| Galia | 0.44W |
| Įtampa | DC4.5V |
| Spalvinė temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 30lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Spindulio kampas | 120° |
| Hg(mg) | Nulis |
| Šviestuvo saugos klasė | III |
| Jutimo kampas | 120° |
| Jutimo atstumas | 2-5m |
| IP klasė | IP20 |
Prekė detaliau
-
Kodas
B10308Q3S
-
EAN13
8433325338886
- Produkto spalva: Sidabrinė
- Jutiklio tipas: Žmogaus kūno jutiklis
- Baterija pridedama ar ne: Ne
- Baterijos tipas: Anglies-cinko baterija
- Baterijos tipas: AAA
- Šviesos spalva: Balta šviesa
- Matmenys: Φ68*H25.3mm
- Galia: 0.44W
- Įtampa: DC4.5V
- Spalvinė temperatūra: 6500K
- Šviesos srautas: 30lm
- CRI: Ra≥80
- Spindulio kampas: 120°
- Hg(mg): Nulis
- Šviestuvo saugos klasė: III
- Jutimo kampas: 120°
- Jutimo atstumas: 2-5m
- IP klasė: IP20
- Aplinka: Viduje
- Darbinė temperatūra: -20℃~40℃
- Vieno gaminio grynasis svoris: 33g
- Veikimo laikas: 15000h
- Pagrindinės medžiagos: PS
- Sertifikavimas: CE,RoHS
- Vieneto pakuotės kiekis: 1
- Pakuotė: vnt./Blister pakuotė
- Tarpinės pakuotės kiekis: 6
- M.Pakuotė: vnt./Popierinis įdėklas
- Išorinių pakuočių skaičius: 144
- Išorinė pakuotė: vnt./dėžutė
check_circle
check_circle
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas