["200LED","2-6-3-5-4 20cm pakabinimo tarpai","50 juostos","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Varveklio šviesa (banguotas stilius) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus / adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo taškai | 200led;10cm/led;2-6-3-5-4;20cm pakabinimo atstumas;50 juostos;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L10*W0.6m |
| Atstumas tarp gaminių | 20cm/Tarpas |
| Lempučių skaičius |
200LED
__HTML__94____HTML__95____HTML__96__Galia__HTML__97____HTML__98____HTML__99__MAX.3.6W__HTML__100____HTML__101____HTML__102____HTML__103__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas