["100LED","2-6-3-5-4 20cm pakabinimo tarpai","25 juostos","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Varveklio šviesa (banguotas stilius) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus / adapteris: juodas |
| Baterija įtraukta ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo taškai | 100led;10cm/led;2-6-3-5-4;20cm pakabinimo atstumas;25 juostos;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5*W0.6m |
| Atstumas tarp gaminių | 20cm/tarpas |
| Lempučių skaičius | |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas