1、Neiškritinkite lempos ir nespauskite jos.
2、Neardykite lempos ir nekeiskite jos.
3、Nenaudokite dangčių be ventiliacijos angų.
Techninės specifikacijos
| Modelis | CL37 |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lizdas | E14 |
| Matmenys | D37*H125mm |
| Galia | 6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 34mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 510lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.5 |
| Spindulio kampas | 220° |
| Hg(mg) | Nulis |
| Įprastos kaitrinės lempos galia | 42W |
| EEI | F |
| IP reitingas | IP20 |
| Aplinka | Vidaus |
| Darbinė temperatūra | -10℃~40℃ |
| Vieno gaminio grynasis svoris | 18g |
| Tarnavimo laikas | 15000h |
| Įjungimo dažnis | 7500times |
| Pagrindinės medžiagos | Plastikas |
| Patvirtinimas | CE,RoHS |
| Vienetų pakuotėje kiekis | 1 |
| Pakuotė | vnt./Blister packing |
| Tarpinės pakuotės kiekis | 5 |
| Vidinė pakuotė | vnt./Heat shrink film |
| Išorinių pakuočių skaičius | 50 |
| Išorinė pakuotė | vnt./dėžutė |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas