["300LED","2-6-3-5-4 20cm hanging spacing","75 strips","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Varveklių šviesos (banguotas stilius) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: permatomas/Adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Šilta šviesa |
| Pardavimo akcentai | 300led;10cm/led;2-6-3-5-4;20cm pakabinimo atstumas;75 juostos;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L15*W0.6m |
| Gaminių atstumas | 20cm/Atstumas |
| Kamuoliukų skaičius | 300LED |
| Galia | MAKS.6W… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas