["50LED","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės dekoratyvinės girliandos |
| Modelis | Burbulinės gaublio girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: permatomas/Adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & Žalia šviesa & Mėlyna šviesa & Geltona šviesa |
| Pardavimo akcentai | 50led;10cm/led;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Matmuo | Papuošalas:Φ17mm |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L5m |
| Kamuoliukų skaičius | 50LED |
| Galia | MAKS.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas