["300LED","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Linijinės girliandos (PVC ir varis) |
| Gaminio spalva | Laidas: tamsiai žalias/Adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & Žalia šviesa & Mėlyna šviesa & Geltona šviesa |
| Pardavimo akcentai | 300led;10cm/led;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L30m |
| Kalėdų eglutės aukštis | 240-300cm |
| Kamuoliukų skaičius | 300LED |
| Galia | MAKS.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis |
50/60Hz
__HTML__110____HTML__111____HTML__112__DF__HTML__113____HTML__114____HTML__115__≥0.5__HTML__116____HTML__117____HTML__118____HTML__119____HTML__120__…__HTML__121____HTML__122____HTML__123____HTML__124____HTML__125__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas