["200LED","10 strips","10cm/LED","8 functions + memory + timer"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Užuolaidinės lemputės (plokščios) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: permatomas/Adapteris: juodas |
| Baterija pridedama ar ne | Ne |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Pardavimo akcentai | 200led;10cm/led;20cm pakabinimo atstumas;10 juostų;8 funkcijos;atmintis;laikmatis;išjungta |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L2*W2m |
| Atstumas tarp gaminių | 20cm/Atstumas |
| Kamuoliukų skaičius | 200LED |
| Galia | MAKS.3.6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas