["200LED","10 juostų","10cm/LED","8 funkcijos + atmintis + laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Užuolaidinė šviesa (plokščia) |
| Modelis | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/Adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 200led;10cm/led;20cm kabinimo atstumas;10 juostų;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Prijungimo laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L2*W2m |
| Gaminio tarpai | 20cm/tarpas |
| Karoliukų skaičius | 200LED |
| Galia | MAX.3.6W |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas