["32 mygtukų nuotolinio valdymo pultas","20 spalvų: 16 vientisų spalvų + 4 specialūs spalvų deriniai (mėlyna ir balta, oranžinė ir violetinė, raudona, mėlyna ir balta, įvairiaspalvė)","7 dinaminiai režimai","4/6/8 val. laikmatis"]
Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Plokščios girliandos |
| Gaminio spalva | Laidas: skaidrus/Adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | RGB |
| Pardavimo ypatybės | 100led;10cm/led;32 mygtukų nuotolinio valdymo pultas;18种颜色,16种单色+2种彩色(3彩和6彩);7 dynamic modes;4/6/8 hour timer |
| Prijungimo laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L10m |
| Atitinka Kalėdų eglės aukštį | 150-180cm |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas