Lempučių poros patenkina buitiniam apšvietimui keliamus poreikius
Didelio kampo apšvietimas
Didelio efektyvumo šilumos išsklaidymas
LED lustas
Geros kokybės ir didelio skaidrumo korpusas
Energijos taupymas
Plačiai pritaikoma
Ekonomiška ir draugiška aplinkai.
AIGOSTAR rekomenduoja A5 serijos lempas. Jos draugiškos aplinkai ir ekonomiškos, nes tinka daugelyje vietų ir dekoravimo stilių.
Spindulio kampas didesnis nei 260 laipsnių, todėl atitinka dar daugiau rinkos poreikių ir išsprendžia apšvietimo zonos apribojimo problemą.
Naudojant šilumai laidų plastiką ir didelio našumo šilumos išsklaidymo integruotą dizainą, veiksmingai pailginamas lempų tarnavimo laikas.
Ilgaamžė šviesa, stabilus šviesos srautas, didelis efektyvumas ir energijos taupymas, mažesnis šviesos slopinimas, gera spalvinės temperatūros vienodumo, didelis spalvų atkūrimo indeksas.
Didelis šviesos pralaidumas, atspari aukštai temperatūrai, nesideformuoja ir negelsta, patvari naudojant.
Stabili pastovi įtampa, mažos energijos sąnaudos, tarnavimo laikas iki 25000h.
A5 serijos lemputė visiškai pritaikyta įvairioms rinkos specifikacijoms, gali būti tiesiogiai įrengiama tradiciniuose lemputės lizduose, lempų dėžėse ir šviestuvų korpusuose. Diegiant nebėra suderinamumo problemų. Ji atitinka buitinius, prekybos centrų, biurų ir kitus įvairius apšvietimo poreikius.
Joje nėra gyvsidabrio (Hg) ar kitų aplinkai kenksmingų medžiagų.
1、Neiškritinkite lempos ir nespauskite jos.
2、Neardykite lempos ir nekeiskite jos.
3、Nenaudokite dangčių be ventiliacijos angų.
Techninės specifikacijos
| Modelis | C37 |
| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lizdas | CRI |
| Matmenys | D37*H100mm |
| Galia | 6W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 40mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 510lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.5 |
| Spindulio kampas | 220° |
| Hg(mg) | Nulis |
| Įprastos kaitrinės lempos galia | 42W |
| EEI | F |
| IP reitingas | IP20 |
| Aplinka | Vidaus |
| Darbinė temperatūra | -10℃~40℃ |
| Vieno gaminio grynasis svoris | 33.2g |
| Tarnavimo laikas | 15000h |
| Įjungimo dažnis | 7500times |
| Pagrindinės medžiagos | Plastikas |
| Patvirtinimas | CE,RoHS |
| Vienetų pakuotėje kiekis | 1 |
| Pakuotė | set(s)(2pcs)/Blister packing |
| Tarpinės pakuotės kiekis | 5 |
| Vidinė pakuotė | set(s)/Heat shrink film |
| Išorinių pakuočių skaičius | 50 |
| Išorinė pakuotė | set/carton |
| Kiekis vienoje pakuotėje | 2 vnt. |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas