| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Magic String Light |
| Modelis | Linijinės girliandos (PVC & Copper) |
| Gaminio spalva | Laidas: juodas / adapteris: juodas |
| Šviesos spalva | rgbic |
| Pardavimo akcentai | 100led;10cm/led;32 mygtukų nuotolinio valdymo pultas;valdymas telefonu;statinė spalva;spalvos pritaikymo režimas;dinaminis režimas;muzikinis ritmas;laikmatis;spalvos parinkimas iš paveikslėlio |
| Įvesties laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L10m |
| Kalėdų eglutės aukštis | 150-180cm |
| Karoliukų skaičius | 100LED |
| Galia | MAX.10W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Hg(mg) | Z… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas