| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Magiška girlianda |
| Modelis | Linijinės girliandos (PVC ir varis) |
| Gaminio spalva | Laidas: juodas / adapteris: juodas |
| Šviesos spalva | rgbic |
| Pardavimo ypatybės | 200led;10cm/led;32 mygtukų nuotolinio valdymo pultas;valdymas mobiliuoju telefonu;statinė spalva;spalvų taikymo režimas;dinaminis režimas;muzikos ritmas;laikmatis;spalvos parinkimas iš vaizdo |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L20m |
| Kalėdų eglutės aukštis | 210-240cm |
| Rutuliukų skaičius | 200LED |
| Galia | MAX.10W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Hg(mg) | N… |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas