| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Užuolaidinė šviesa (invertuota V) |
| Modelis | Snaigės |
| Gaminio spalva | Laidas: permatomas / papuošimai: permatomi / adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 82led;10cm/led;12-10-8-6-4-2-4-6-8-10-12;15cm pakabinimo atstumas;11 juostų;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Išmatavimai | Papuošimas: H63mm |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L1.5*W1.2m |
| Atstumas tarp gaminių | 15cm/tarpas |
| Rutuliukų skaičius | 82LED |
| Galia | MAX.2.7W |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas