Specifikacijos
| kategorija | Žemos įtampos girliandos |
| Tipas | Užuolaidinė šviesa (trapecijos krioklio stilius) |
| Modelis | Snaigės |
| Gaminio spalva | Laidas: permatomas / papuošimai: permatomi / adapteris: juodas |
| Ar yra baterija | Ne |
| Šviesos spalva | Raudona šviesa & žalia šviesa & mėlyna šviesa & geltona šviesa |
| Pardavimo ypatybės | 84led;20cm pakabinimo atstumas;7 pakabinimo taškai;8 funkcijos;Atmintis;Laikmatis;Išjungta |
| Išmatavimai | Papuošimas: L20*W16.5cm |
| Laido ilgis | L3m |
| Girliandos ilgis | L1.2*W1m |
| Atstumas tarp gaminių | 20cm/tarpas |
| Rutuliukų skaičius | 84LED |
| Galia | MAX.2.7W |
| Įtampa |
220-240V~
__HTML__116____HTML__117__…__HTML__118____HTML__119____HTML__120____HTML__121__
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas