| Gaminio spalva | Balta |
| Šviesos spalva | Balta šviesa |
| Lizdas | GU10 |
| Matmenys | D50*H80mm |
| Galia | 15W |
| Įtampa | 220-240V~ |
| Srovė | 95mA |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Spalvos temperatūra | 6500K |
| Šviesos srautas | 1180lm |
| CRI | Ra≥80 |
| DF | ≥0.7 |
| Spindulio kampas | 100° |
| Hg(mg) | Zero |
| Kaitrinės lempos galia | 159W |
| EEI | F |
| IP reitingas | IP20 |
| Aplinka | Vidaus |
| Darbinė temperatūra | -10℃~40℃ |
| Vieno gaminio neto svoris | 52.6g |
| Tarnavimo laikas | 15000h |
| Įjungimo dažnis | 12500times |
| Pagrindinės medžiagos | plastic with aluminum inside,PC cover |
| Sertifikavimas | CE,RoHS |
| Vnt. pakuotėje | 1 |
| Pakuotė | vnt./spalvota dėžutė |
| Tarpinės pakuotės kiekis | 10 |
| M. pakuotė | vnt./terminė susitraukianti plėvelė |
| Išorinių pakuočių skaičius | 50 |
| Išorinė pakuotė | vnt./dėžė |
Komentarai (0)
Jūsų atsiliepimo įvertinimas negali būti išsiųstas
Pranešti apie komentarą
Pranešimas apie atsiliepimą išsiųstas
Jūsų pranešimas apie atsiliepimą neišsiųstas